Whatsapp 0537 287 10 22 | info@sefpastam.com

1 Yaş Bebek İçin Doğum Günü Pasta Modelleri

Pasta Modellerinin ucu bucağı yok, aklınıza gelebilicek herşeyin pastasının yapılması mümkün. Teknolojinin gelişmesiyle gıda sektörünün birleşmesi pasta sektöründe de inanılmaz modellerin yaratılmasına ön ayak oldu. Doğum günü pastası artık belli başlı modellerin oldukça değişik boyutlarda pasta yapılmasına şekil verdi. Çiçeklerden tutunda gerçekçi olan pastalara, şeker hamurundan yapılan inanılmaz figürlere hakkaten başarılı bir pasta

Pasta Modellerinin ucu bucağı yok, aklınıza gelebilicek herşeyin pastasının yapılması mümkün. Teknolojinin gelişmesiyle gıda sektörünün birleşmesi pasta sektöründe de inanılmaz modellerin yaratılmasına ön ayak oldu. Doğum günü pastası artık belli başlı modellerin oldukça değişik boyutlarda pasta yapılmasına şekil verdi. Çiçeklerden tutunda gerçekçi olan pastalara, şeker hamurundan yapılan inanılmaz figürlere hakkaten başarılı bir pasta sektörümüz var.

1 yaş bebek için doğum günü pasta modelleri denildiğinde aklınıza da artık her zaman yapılan doğum günü pastalarından çok daha farklı boyutlarda ve pasta tasarımları yapılabilmekte.

Ressam Pasta

Ressam Pasta


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En güzel anılarınız ve en özel günleriniz için size özel pastaları bu anları daha da güzel yapmak için üretiyoruz. Sefpasta.com sitemizden 7/24 pasta siparişi verebilir ve adrese teslim pasta yöntemi ile satın alabilirsiniz. Harika tatlar, doğal ve organik ürünlerle üretilmiş tamamen doğal kişiye özel pastalar tam hijyen koşullarında üretilmektedir. Özellikle en çok tercih edilen doğum günü pastası ile partilerinize eğlence katabilirsiniz.

© 2019 Pasta fiyatları , pasta siparişi , butik pasta sipariş