Whatsapp 0537 287 10 22 | info@sefpastam.com

Sevgililer Günü Pasta Siparişi

Sevgililer günü için herkes sevdiği kişiye sevgililer günü pasta siparişi  (bu sevgiliniz veya en sevdiğiniz dostunuz, ailenizden biri dahi olabilir) en özel hediyeyi vermek ister. Bizde bu amaçtan yola çıkarak sizin bu sevgililer günü hediyesi olarak gönderebileceğiniz veya kendinizin verebileceği nefis butik pasta ile bu güne ortak olmak

Sevgililer günü için herkes sevdiği kişiye sevgililer günü pasta siparişi  (bu sevgiliniz veya en sevdiğiniz dostunuz, ailenizden biri dahi olabilir) en özel hediyeyi vermek ister. Bizde bu amaçtan yola çıkarak sizin bu sevgililer günü hediyesi olarak gönderebileceğiniz veya kendinizin verebileceği nefis butik pasta ile bu güne ortak olmak istedik.

Amacımız hiçbir katkı maddesi içermeyen evde yapılmış titizliğiyle hazırlanan bu nefis tadlarımızla sizin bu mutlu sevgililer günü anınıza ortak olmak.

     Sevgili için butik pasta siparişi verdiğiniz zaman ona sevdiğinizi hatırlatmakla kalmaz nefis bir tatta sunmuş olursunuz. Pasta siparişi istediğiniz içerikte yapılmaktadır. Bizim butik pasta tavsiyemiz muzlu çikolatalı ve içinde çikolata parçaları olan pastamızdır. Birçok kişi tarafından çok beğenilen muzlu çikolatalı butik pastamızı öneriyoruz. Tabii ki sadece muzlu çikolatalı pasta yapmıyoruz. Çilek çikolatalı pasta, fıstıklı sevenlere fıstık çikolatalı pasta, franbuazlı pasta, vişneli pasta ve sade sevenlere sade çikolatalı şeklinde birçok pasta içeriğimiz bulunmaktadır.

Sevgililer günü için tek yapmanız gereken bizimle en az 4 gün önce iletişime geçmeniz. Sitemizdeki sizin için yaptığımız sevgililer günü butik pastalarından seçebilir veya başka beğendiğiniz bir modeli bize whatsupdan siparişi için gönderebilirsiniz.

Anne Pasta

Anne Pasta


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En güzel anılarınız ve en özel günleriniz için size özel pastaları bu anları daha da güzel yapmak için üretiyoruz. Sefpasta.com sitemizden 7/24 pasta siparişi verebilir ve adrese teslim pasta yöntemi ile satın alabilirsiniz. Harika tatlar, doğal ve organik ürünlerle üretilmiş tamamen doğal kişiye özel pastalar tam hijyen koşullarında üretilmektedir. Özellikle en çok tercih edilen doğum günü pastası ile partilerinize eğlence katabilirsiniz.

© 2020 Pasta fiyatları , pasta siparişi , butik pasta sipariş